X
بازدید رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مناطق زلزله زده قطور خوی
بازدید نجار-رئیس سازمان مدیریت بحران از روند بازسازی روستاهای خسارت دیده از زلزله قطور خوی. در بازدید از مناطق زلزله زده نجار گفت: هرچند شیوع ویروس کرونا عملیات بازسازی در این منطقه را تحت تاثیر قرار داد ولی خوشبختانه گام های مؤثری درتعمیرات و بازسازی واحدهای مسکونی برداشته شده است. رئیس سازما...
پنجشنبه، 10 تیر 1400 - 12:24
نشست دوساعته بررسی مسائل و مشکلات شهرستانهای نقده،اشنویه،سردشت و پیرانشهر با حضور نائب رییس مجلس ، معاونین چند وزارتخانه و استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران کل استانی در محل فرمانداری پیرانشهر برگزار گردید.
در این نشست پس از طرح مسائل و مشکلات چهار شهرستان فوق استاندار آذربایجان غربی در مورد رشد خدمات دهی به این مناطق و توجه به زیر ساخت های توسعه ای بخصوص در نواحی مرزی اشاره نمود و برای طرح های هادی شهرستانهای یاد شده 12 میلیارد تومان اعتبار به تصویب رسید.
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1400 - 19:15
بازدید مهندس شاملو-معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اولین واحد احداثی مسکن محرومین در استان آذربایجان غربی.
این واحد متعلق به خانواده معظم شهید ولی پور(شهدای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان)می باشد که کلنگ احداث آن در بهمن ماه سال گذشته با حضور مهندس تابش-رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دکتر نوبخت-رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به زمین زده شد. این واحد دارای 100 متر مربع زیربنا می باشد که کل هزینه های اج...
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1400 - 12:32
پیام تسلیت مهندس بدلی در پی در گذشت تعدادی از اصحاب رسانه
مهندس بدلی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در پیامی ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس خبرنگاران در شهرستان نقده در گذشت جمعی از اصحاب رسانه را تسلیت گفت.
پنجشنبه، 03 تیر 1400 - 06:50
انتخاب مجری فروش برای  واحد های مسکونی جانویسلو ارومیه
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی به منظور فروش تعدادی از واحدهای مسکونی واقع در روستای جانویسلو شهرستان ارومیه در نظر دارد نسبت به انتخاب مجری فروش با شرایط ذیل و ضمائم پیوست اقدام نماید.لذا بدینوسیله از جنابعالی جهت همکاری دعوت بعمل می آید.
چهارشنبه، 02 تیر 1400 - 08:08
شرکت در انتخابات 1400
مقام معظم رهبری: (انتخابات آبروی ملی ماست) باسلام و آرزوی خیردنیا و آخرت برای شما همانطور که واقفید ایران اسلامی در آستانه برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی قرار گرفته است.قطعاً تصدیق می نمایید، مهمترین موفقیتهای علمی،فناوری،نظامی و سیاسی که تاکنون علی رغم تمامی تحریمها و م...
پنجشنبه، 27 خرداد 1400 - 17:07
بازدید مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از خانواده های دارای دو عضو معلول.
بمنظور ایجاد تسریع در احداث مسکن مورد نیاز خانواده های دارای دو عضو معلول و بیشتر استان در قالب تفاهم نامه های ابلاغی مابین بنیاد مسکن و سازمان بهزیستی ، مهندس بدلی –مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از روند اجرای این طرح و وضعیت سکونتی این خانوارها بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد...
پنجشنبه، 06 خرداد 1400 - 05:08
دیدار با خانواده شهدا در 3 خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
مهندس بدلی- مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه رضا منافی - مدیربنیاد مسکن ارومیه و فرمانده پایگاه بنیاد مسکن استان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت،با خانواده شهدا دیدار و گفتگو کردند.
ﺳﻪشنبه، 04 خرداد 1400 - 17:51
پیام تبریک مهندس بدلی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر
مهندس بدلی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفتمتن پیام به شرح زیر می باشد
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 05:19
صفحه 5 از 196ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها